![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/08/IMG_4627-min.jpg)
Табір на Закарпатті, організований Асоціацією Child.ua на чолі з Євгенією Тимошенко, об’єднав понад 100 дітей з різних куточків України.
Друга зміна табору #GalaxyCamp тривала з 9 по 20 серпня поблизу міста Мукачево. Діти з прифронтової зони на Сході України, з київських родин, які потрапили у складні життєві обставини, учасники та переможці цьогорічного фестивалю «Назустріч Мрії» стали колоністами #GalaxyCamp.
«Поспілкуватися з однолітками, насолодитися літом та безтурботними миттєвостями дитинства – цього часом так бракує дітям у повсякденному житті. У таборі GalaxyCamp діти отримують можливість розкритися та максимально проявити свої різноманітні здібності та вміння. Завершилася вже четверта зміна GalaxyCamp, і я бачу, якими щоразу повертаються діти додому: натхненними, окриленими з новими цілями та бажаннями. Це і є найвища оцінка нашої роботи», – зазначила Президент Асоціації Child.ua Євгенія Тимошенко.
Протягом двох насичених тижнів діти мали можливість знайти справжніх друзів, проявити себе та свій творчий потенціал, засвоїти нові навички, а також позбавитися певних внутрішніх бар’єрів.
Так, наприклад, день присвячений «тімбілдингу» навчив дітей працювати в команді, шукати правильні та компромісні рішення, домовлятися як між собою, так і зі старшими менторами.
Бізнес-День, в свою чергу, навчав колоністів фінансовій грамотності, пропагуючи основну мету – у майбутньому треба багато працювати для досягнення як матеріальних, так і будь-яких інших цілей.
Невід’ємним атрибутом кожної зміни #GalaxyCamp є проведення численних творчих майстер-класів, які сприяють соціалізації та психологічній реабілітації дітей. Відтак, у таборі відбувся зірковий танцювальний майстер-клас від хореографа Андріса Капіньша. Майстер-клас мимоволі перетворився на справжній флеш-моб Child.ua, до якого долучилися всі без винятку.
Завдяки майстер-класу з Fluid Art діти створили справжній «космос» у картинах. Техніка Fluid Art дозволяє максимально відобразити свій внутрішній світ на полотні і є вкрай важливим інструментом для прояву творчого потенціалу дітей.
Цього літа у таборі разом з усіма перебували і діти з вадами слуху та мови. Всі діти з великою цікавістю брали базові уроки мови жестів та намаглися знайти найкращі шляхи комунікації один з одним.
Взаємоповага, людяність та розуміння – саме такі риси проявили завойовники #GalaxyCamp2019.
Протягом зміни з дітьми вже традиційно працював психолог та команда випускників «Школи менторів» – програми навчання для роботи у дитячих таборах Асоціації Child.ua. #GalaxyCamp – унікальний табір, адже окрім звичного оздоровлення, діти також отримують психологічну та соціальну реабілітацію.
Для довідки:
#GalaxyCamp – перший в Україні інклюзивний творчий табір, де застосовуються інноваційні методики соціальної та психологічної реабілітації дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Творчий табір спрямований на індивідуальну роботу з кожним вихованцем та групову терапію для дітей різних вікових категорій.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)