Фестиваль “Назустріч мрії”

Розвиток творчо обдарованих дітей


Міжнародний благодійний фестиваль для підтримки творчо обдарованих дітей

mriy.org

Ідея фестивалю виникла у  таборі в Криму, де група волонтерів проводила концерт для вихованців інтернатів, серед яких виявилось чимало талановитих дітей.

З 2007 року у фестивалі взяли участь понад 5 000 дітей. Багато учасників проекту стали переможцями інших міжнародних фестивалів та побудували успішну кар’єру в провідних творчих колективах країни, зокрема в шоу-балеті «ТОДЕС» та Цирку «Кобзов».

До складу команди тьюторів і професійного журі конкурсу входять відомі музиканти, актори, вокалісти та хореографи.

На великій сцені учасників фестивалю підтримують зірки української естради, серед яких: Тіна Кароль, Monatik, Іван Дорн, Ірина Білик, Світлана Тарабарова, Марта Адамчук, Юрій Годо, Катерина Бужинська, Макс Барських, Аріна Домскі, Kishe, Євгенія Власова, МЯТА, Віталій Козловський, гурт «Клей Угрюмого» та багато інших.

Щоб зберегти об’єктивність, члени журі не знайомляться з профайлами учасників – складними життєвими історіями дітей, і проводять відбір виключно спираючись на критерії оцінки їхньої творчості. Фестиваль «Назустріч мрії» інклюзивний, та переважна кількість учасників – це діти, які не мають умов для розвитку їх творчих талантів.

Заходи Фестивалю тривають чотири дні. У перші два дні відбуваються конкурс, майстер-класи від зірок та підготовка до Гала-концерту.

Гала-концерт – це яскраве, професійне і дуже масштабне шоу, де діти виступають на одній сцені разом із зірками. Це унікальний досвід та неймовірні емоції на все життя.

Фестиваль об’єднав меценатів, громадських діячів, представників бізнесу та мистецтва з усього світу. Разом ми допомагаємо маленьким талантам досягати мрії!

Відгуки

Андрій Ковальський

Фестиваль “Назустріч мрії” місце де відкритися та реалізуватися може кожна талановита дитина, незалежно від соціального статусу… Я знайомий з фестивалем ще з 2014 року,і “Назустріч мрії” не лише здійснив не одну мою мрію,але й дав поштовх працювати за межами фестивалю!

Тимофій Редько

Проект «Назустріч мрії» для таких же дітей зі складною долею – це шанс побачити світ іншими очима, це надія на те, що ти комусь потрібен, ти не один! Той, хто сьогодні приймає участь в проекті «Назустріч мрії», хто раніше брав участь в цьому проекті знайте, що у нас з вами відбулася найголовніша зустріч в нашому житті. У нас з’явився надійний друг! І ми повинні докласти всіх зусиль, розкрити свій творчий потенціал. Нас обов’язково помітять, оцінять і дадуть путівку в життя! В добру путь всім учасникам Фестивалю «Назустріч мрії»!

Олексій Ткаченко

Фестиваль «Назустріч мрії» дав мені величезну можливість побачити світ шоубізу із середини. Саме тут я познайомився з неймовірним співаком, голос якого і зараз розчулює навіть чоловіків – Юрій Годо. Цей фестиваль довів, що радість і щастя є і існує. Саме «Назустріч Мрії» дало можливість мені повірити в свої сили, знайти нових друзів. Я дуже вдячний організаторам і всім, хто доклав зусилля для створення цього фестивалю. Знайте, ви надихаєте дітей творити і даруєте їм колосальну практику і емоції. Нехай живе «Назустріч  мрії»!!!

Маша Мазоха

Фестиваль, де я знайшла щирих вірних друзів. Фестиваль, який подарував мені віру в себе. З вашою підтримкою я сміливо йду по життю нічого не боячись! Я точно знаю, що будь-яку мрію можна здійснити, треба тільки дуже-дуже захотіти.Величезне спасибі, дорога команда «Назустріч мрії». За те, що ви даруєте щастя і радість. За те, що є острівцем любові і доброти, де у дітей виростають крила надії і віри в себе.Ми всі взаємно любимо вас, наш фестиваль, і бажаємо процвітати ще довгі-довгі роки »

З любов’ю, Марія

Анастасія Дубовик

Фестиваль «Назустріч мрії» дав мені можливість зрозуміти і розставити пріоритети в житті, також я зрозуміла що не можна зупинятися на досягнутому і завжди потрібно боротися за свою мрію, адже мрії повинні збуватися. Якщо описати весь фестиваль «Назустріч мрії» в трьох словах, то я з упевненістю можу сказати, що у першу чергу – постійна турбота від організаторів Євгенії Тимошенко, Ірини Волгіної, Андрія Павленко і багатьох інших … Спасибі Вам за це, також фестиваль «Назустріч мрії» – це дитячі, щирі посмішки та приємні спогади на все життя ».

Олексій Самойленко

Я вже третій рік буду брати участь у цьому фестивалі і вкотре впевнений, що кращої організації та відношення до дітлахів я ще не бачив.  Саме для мене це велика можливість відкритися для великої аудиторії, бо для дітей з талантом вміння виразно читати та ораторської майстерності не так багато шансів достойно реалізуватися, а фестиваль «Назустріч мрії» дає змогу обдарованим дітям проявити себе не в одній категорії мистецької майстерності для того, щоб талановиті діти змогли продемонструвати свої таланти та творчість.

І я, володар Гран-прі ХІ фестивалю «Назустріч мрії», учасник проекту «Діти за мир» у Китаї, із впевненістю можу сказати: «Назустріч мрії» — виконує мрії»!

Біляна Мітєва

Назустріч мрії” – фестиваль, що відкриває двері в творче життя для кожної дитини, фестиваль, який дає можливість всім відчути себе дійсно потрібними і важливими, фестиваль, який робить щасливими сотні дітей! Наскільки ж тут добрі, відкриті і розуміючі організатори, журі, і, звичайно ж, самі учасники! Я дуже рада, що потрапила в таку творчу і позитивну атмосферу!  «Назустріч мрії» намагається виконати мрії своїх учасників: виступ з улюбленими артистами української естради, відвідування інших міст і країн! Особисто для мене цей фестиваль став стартом в моїй творчій діяльності, став першим кроком «Назустріч мрії»!!! ♥ ️Біляна Мітєва

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати