Табір творчих дітей “GALAXY CAMP”

Наша головна мета

Творча соціалізація для створення здорового середовища та спілкування дітей офлайн.

GALAXY CAMP – табір талановитих дітей, де максимально розкривається творчий потенціал Вашої дитини, завдяки унікальним методикам та професійній команді.

Наша команда – це висококваліфіковані педагоги різних напрямів (корекційні педагоги; викладачі музики, іноземних мов; соціальні педагоги; психологи…), які пройшли школу професійної підготовки «SCHOOL OF MENTORS» асоціації Child.ua (теорія і практика роботи з різними категоріями дітей; театральне та ораторське мистецтво; вступ до вікової психології; планування дня і т.д.).

GALAXY CAMP унікальний, завдяки нашим зірковим гостям, які відвідують наш табір з незабутніми майстер – класами. Papa Andris (танцювальна студія «TODES»), Анна Клюшніченко (танцювальна студія «MYBEST») Тетяна Піскарьова заслужена артистка України, Клей Угрюмого (номінанти премії «YUNA» фіналісти проекту «Х-Фактор 4»), LAVIKA (автор, музикант, арт – терапевт, композитор) і багато інших.

Історія зародження проекту GALAXY CAMP почалась у 2017 році, з фестивалю «Назустріч Мрії» Асоціації Child.ua. Фестиваль зібрав талановитих дітей з усієї України, щоб допомогти розкрити їх творчий потенціал. Фестиваль розширювався і постало питання не тільки давати можливість творчого розвитку, але і оздоровлювати наших юних учасників.

Так у 2017 році розпочалась історія табору Galaxy Camp.

З того часу більше 500 маленьких любителів пригод  вже отримали неймовірні враження від подорожей.

Відгуки

Марія Мазоха

Для мене “Сhild UA” – це домівка душі, і кожного разу, коли сюди приїжджаю, я відчуваю себе комфортно і щасливо, адже це неперевершене відчуття, коли ти повертаєшся за рік і бачиш обличчя друзів, місце, яке асоціюється лише з найкращими спогадами. Секрет безмежної любові до “Child UA” криється в особливій та неповторній атмосфері добра, любові та творчості.

Аліна Валуйська

Я щороку з нетерпінням чекаю на конкурс. “Назустріч Мрії” це місце яскравих емоцій, вірних друзів та здійснення мрій. Усі конкурсанти потрапляють до неймовірного “Galaxy Camp” -відкриття нових горизонтів, нових можливостей, нових знань. Це спогади на все життя. Той, хто потрапляє до “Galaxy Camp” ніколи не забуде цей час ❤️ Спасибі!

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати