Табір “Galaxy camp”

Соціалізація та психологічна реабілітація дітей


Перший в Україні інклюзивний творчий табір, де застосовуються інноваційні методики соціальної та психологічної реабілітації дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Проект GALAXY CAMP покликаний допомогти у соціалізації та адаптації дітей з дитячих будинків, шкіл- інтернатів та вимушених переселенців зі Сходу країни.
Творчий табір спрямований на індивідуальну роботу з кожним вихованцем та групову терапію для дітей різних вікових категорій.

Двічі на рік творчий табір збирає 200 учасників з усієї країни.

Окрім дітей соціально незахищених категорій, у таборі беруть участь творчі діти зі шкіл-інтернатів та діти з вадами слуху.

Проект створює дружнє та творче середовище, де за принципом інклюзивності, діти не відчувають відмінностей. Що, в свою чергу, сприяє їх розвитку та соціалізації.

У таборі з учасниками працюють психологи та педагоги, а також професійні актори, музиканти, вокалісти, хореографи та спортсмени. Вони допомагають дітям реалізувати творчий потенціал, навчають взаємодії в команді.  Тьютори табору – відомі українські виконавці та музиканти.

Діти мають можливість ближче познайомитися з зірками української естради та не тільки повчитись в них майстерності, а й стати добрими друзями.

Вихованці проектів Асоціації демонструють позитивні результати у розвитку та соціалізації.
Деякі учасники повертаються, щоб вже наступного року стати частиною організаційної команди та допомагати іншим дітям розвивати свої творчі таланти і знайти шлях до успішного майбутнього.

Відгуки

Марія Мазоха

Для мене “Сhild UA” – це домівка душі, і кожного разу, коли сюди приїжджаю, я відчуваю себе комфортно і щасливо, адже це неперевершене відчуття, коли ти повертаєшся за рік і бачиш обличчя друзів, місце, яке асоціюється лише з найкращими спогадами. Секрет безмежної любові до “Child UA” криється в особливій та неповторній атмосфері добра, любові та творчості.

Аліна Валуйська

Я щороку з нетерпінням чекаю на конкурс. “Назустріч Мрії” це місце яскравих емоцій, вірних друзів та здійснення мрій. Усі конкурсанти потрапляють до неймовірного “Galaxy Camp” -відкриття нових горизонтів, нових можливостей, нових знань. Це спогади на все життя. Той, хто потрапляє до “Galaxy Camp” ніколи не забуде цей час ❤️ Спасибі!

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати