Шкільний портфель

Проект «Шкільний портфель»


Розпочато у 2013 році. В рамках проекту щороку сотні дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримують до нового навчального року шкільні портфелі та набори канцелярського приладдя.

Щороку ми допомагаємо родинам, якими опікується наша Асоціація, у вирішенні завдання зі збору дітей до школи напередодні Дня Знань.

Ми повинні дати відчути радість першого навчального дня у школі кожній дитині, незалежно від соціального статусу її родини. А також показати, що оточуючі дбають та опікуються ними, завжди готові їх підтримати. Щороку все більше дітей отримують такі бажані та потрібні для гарного навчання в школі подарунки.

В рамках заходу ми, разом із партнерами організовуємо концертно-розважальну програму для дітей, де близько 500 дітей отримують портфелі та канцелярські набори для навчання.

Вже шостий рік поспіль проект реалізується з метою допомогти забезпечити шкільним приладдям дітей, чиїм батькам з фінансових причин складно зібрати дитину до школи самотужки.

Цього року, у партнерстві з Благодійною Організацією Мухаммада Бін Рашида Аль Мактума та за підтримки посольства Об’єднаних Арабських Еміратів-Київ, 500 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей отримали шкільні портфелі та канцелярські набори.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати