#МарафонДобра

#МарафонДобра


благодійна ініціатива Асоціації, яка об’єднала зірок українського шоу-бізнесу, меценатів, благодійників та волонтерів навколо доброї  мети – подарувати справжнє свято дітям, позбавленим батьківського піклування.

Мета проекту принести радість та тепло Різдвяного свята дітям, які мають особливу потребу в любові, увазі та турботі, а також забезпечити їх незабутніми спогадами та різдвяними подарунками.

Новорічний #МарафонДобра CHILD.UA об’єднує всіх небайдужих навколо доброї мети – подарувати дітям соціально незахищених категорій справжнє свято. Загалом, в рамках #МарафонДобра відбувається понад 10 благодійних заходів, що охоплюють близько 3000 дітей соціально незахищених категорій.

«Ми ініціювали «Новорічний #МарафонДобра», аби зібрати якомога більше подарунків для дітей, які не можуть зустріти свята із батьками, отримати належного піклування, уваги та турботи. Аби вони по-справжньому відчули чарівність різдвяних свят, ми закликали об’єднатись усіх небайдужих людей. І сьогодні до нас приєдналось чимало благодійників та волонтерів. Разом ми хочемо подарувати дітям відчуття щастя, доторкнутися до маленьких сердечок, запалити усмішки на їх обличчях», – зазначила Президент Асоціації CHILD.UA Євгенія Тимошенко.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати