Назад
ХІІ фестиваль “Назустріч мрії” та “GALAXY CAMP”

Цього року нашому фестивалю «Назустріч мрії» виповнюєтья 12 років.

З 16 по 30 липня 2018 року Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «CHILD.UA» проведе ХІІ фестиваль в рамках літнього табору «GALAXY CAMP» на узбережжі Чорного моря (с.Коблево).

Головна мета таборупсихологічна та соціальна реабілітація дітей соціально незахищнених категорій через творчість, а саме зменшення рівня тривоги, страхів, подолання стрессу та розширення кола спілкування.

Програма табору має соціальний характер. Завдяки благодійникам у табір поїдуть  понад 180 талановитих дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів та переселенці зі Сходу України та Криму. До реалізації програми табору залучені 30 фахівців «GALAXY CAMP» (педагогічний персонал високої кваліфікації задля втілення терапевтичних програм та інших соціалізуючих заходів для пропрацювання психо-соціальних травм у дітей, впродовж усього перебування в таборі).

Всі діти, які приїздять в табір – є переможці творчого конкурсу «Назустріч мрії» і більшість з них статуть учасниками грандіозного Гала-концерту та виступатимуть разом з українськими артистами на великій сцені.

Кульмінацією великої галактичної подорожі стане космічний концерт – «Парад планет», на якому діти продемонструють свої нові навички та вміння, підтримувати їх в цьому будуть справжні зірки української естради.

19 липня – ХІІ конкурс «Назустріч мрії» в таборі «Бригантина». Склад членів журі: Голова-журі – Андріс Капіньш, Євген Хмара, Тетяна Піскарьова, Марта Адамчук, Лавіка, Роман Солоненко, Микола Кобзов, Анна Клюшниченко, Інга Селина, Юрій Мілентій.

21 липня, 18:00 в центрі Одеси, на морвокзалі – відбудеться благодійний Галактичний концерт за участі зірок української естради: Марта Адамчук, Євген Хмара, Тетяна Піскарьова, Юрій Годо, Лавіка, М’ята, Клей Угрюмого та таємничого хедлайнера (special guest). Ведучі Гала-концерту: Міла Єрємєєва та Артем Гагарін.

Головна мета фестивалю – соціалізація та творче спілкування дітей задля всебічного розвитку та набуття впевненості у своїх силах та навичках через творчість.

Ми об’єдналися щоб допомогти дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, реалізувати свій творчий потенціал і корисно провести літні канікули на Чорноморському узбережжі.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати