![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/11/0-02-05-0c5f0ffbd2ce3c11c30f6a79799f93cce11ce51d587d8f55e454c1c2dac84b2f_31681774.jpg)
1 листопада Ладижинському дитячому будинку-інтернату виповнилось 25 років.
Команда Асоціації «CHILD.UA» на чолі з Євгенією Тимошенко приїхала привітати вихованців, директора та колектив закладу з Ювілеєм.
Діти були в захваті від нової зустрічі з улюбленими волонтерами та чудово провели час. Веселі жарти, пісні, ігри та смішні фото наповнили атмосферу закладу позитивом. Адже дітям з інвалідністю, які проживають в інтернатних закладах часто не вистачає спілкування, яскравих емоцій та теплих обіймів.
Звісно на будь-який День народження не можна приходити без подарунків! Тому Асоціація «CHILD.UA» привезли гуманітарну допомогу у вигляді: побутової хімії, іграшок, солодощів, засобів гігієни, зимового одягу, машинки для стрижки та інших важливих речей.
Про цих дітей нікому більше потурбуватись, за них має подбати держава і небайдужі люди.
Наближуються новорічні свята і ми всі чекаємо на дива, особливо цього чекають діти, які позбавлені батьківської уваги та турботи. В наших силах зробити маленьке диво!
Діткам потрібні:
З нетерпінням чекаємо наступного візиту до наших друзів!
Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої команди та допомогти дітям, телефонуйте 0504182825
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)