Назад
Незабутня подорож до Китаю, 2018

Неймовірні 10 днів у країні Піднебесся провели 30 учасників табору Galaxy camp, який відбувся цього літа в Коблево.

Китай зачаровував і підкорив кожного. Ми мали змогу познайомитись із неповторною архітектурою храмових комплексів, традиційними китайськими стравами, культурою та звичаями Китайської Народної Республіки.

Відвідали столицю – місто Пекін, яке з першого погляду зачаровує своїми контрастами і унікальністю. Тут ми побували у научно-технічному музеї – де зібрані різноманітні технічні винаходи. Звичайно ж “підкорили” Велику Китайську Стіну – символ Китаю, який прагнуть побачити мільйони туристів щороку. Також Олімпійський об’єкт, який став одним із символів китайської столиці. На ньому проходило відкриття і закриття Олімпіади 2008 року, а тепер це головна спортивна споруда країни – сучасне і оригінальне за своїм дизайном.

DSC_0148  DSC_0158  DSC_9721

Особливе враження на дітей справили комфортні високошвидкісні поїзди, які рухається зі швидкістю до 350 км/год. Таким поїздом ми дісталися до наступного міста Цзи нань. Відавдали Цзинаньський інженерно-технічний коледж (Zhangqiu Campus), де майстри познайомили нас із технікою вирізання паперу, створення посуду із глини, малювання на глиняних тарілках, та мистецтвом ліпки пельменів. Дуже захоплююче і пізнавально. Всі діти мали змогу створити власний малюнок та розмалювати тарілку на згадку.

Діти мали зустріч та спілкування із китайськими дітьми, демонстрували один одному свої таланти та дарували приємні подарунки.

DSC_1049  DSC_2201  DSC_2184

Окрім того, ми відвідали Батьківщину великого мудреця Конфуція (місто Цюйфу, провінція Шандунь) – найбільший і найдавніший храм Конфуція на Землі. Природа та храми там справді величні та дарують відчуття спокою.

Та наостанок ми мали змогу прогулятися надзвичайно красивим містом Тайерчжуань, яке справляє враження як у денний так і у вечірній час.

Найцінніше, що кожен привіз із собою, це враження та спогади на все життя, за що ми щиро вдячні представникам приймаючої сторони, які здійснили мрію багатьох дітей.

Від імені Асоціації Child.ua та всіх дітей висловлюємо щиру вдячність керівництву Міжнародної торгово-промислової палати культури провінції Шаньдунь та Китайського міжнародного союзу культурних інновацій та Шандунської культурної міжнародної Асоціацї  сподіваємось на продовження дружніх стосунків між Україною та Китаєм.

DSC_1035  DSC_2262  DSC_2193

DSC_2569  DSC_2540  DSC_2600

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати