Напередодні Дня Знань Асоціація “CHILD.UA”проведе щорічну благодійну акцію «Шкільний портфель» для 350 діток з аутизмом, що знаходяться під опікою #childua
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/08/1.jpg)
Напередодні Дня Знань Асоціація “CHILD.UA”проведе щорічну благодійну акцію «Шкільний портфель» для 350 діток з аутизмом, що знаходяться під опікою #childua.
29 серпня 2021 р. о 12:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться щорічний захід – «Шкільний портфель». Основною метою акціє – є допомога дітям родин, які опинилися у складних життєвих обставинах та не мають фінансової спроможності для забезпечення дітей необхідним приладдям для здобуття знань.
Цього року акцію підтримує композитор, піаніст-віртуоз Євген Хмара з проєктом «Музика, що зцілює».
Акція «Шкільний портфель» для дітей проводиться у партнерстві:
Довідка за тел.моб.: (050)4182825
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)