Назад
#МарафонДобра з новорічним мюзиклом у прифронтовій зоні Донбасу

Завершився Новорічний #МарафонДобра, на Сході України, який стартував 17 січня 2019 року з прифронтового містечка Щастя.

Всього за декілька днів, команді Асоціації Child.ua, українським артистам: Роману Солоненко (гурт «Клей Угрюмого»), Оксамиті, Юрію Лук’яненко (Годо), Андрісу Капіньш; педагогу-організатору Галині Шалімовій, вихованцям Торецької ЗОШ №8 та учасникам і переможцям фестивалю «Назустріч мрії» вдалося подарувати справжню новорічну казку дітлахам з прифронтової зони Донбасу.

У містах Щастя, Новоайдар, Торецьк та селищі Опитне 1 500 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, відвідали святкову виставу «Новорічний калейдоскоп».

«Ваш мюзикл замінив роботу всього педагогічного колективу школи! Ви подарували  казку, любов та радість не лише дітям, а й нам, дорослим. Ми дуже вдячні вашій трупі та запрошуємо вас ще. Нам цього дуже не вистачає» –  зазначила Наталія Коренєєва, заступниця директора з виховної роботи, Опитненської середньої школи.

Окрім позитивних вражень гості вистави отримали солодкі подаруночки, аби відчути новорічне свято на смак.

Метою Новорічного #МарафонуДобра було – подарувати справжнє диво дітям з прифронтових територій.

«Дітям зі Сходу, які постійно бачать жорстоку реальність – війну, особливо важливо не втратити віру у добро і новорічні дива. Вони вірять у чарівників, які принесуть у їхнє життя мир, радість та щастя.

І хоча ми не всесильні, та все ж-таки можемо докласти зусиль для того, аби чимось порадувати тих, хто потребує уваги, турботи, підтримки та розуміння. Ми можемо влаштувати свято, створити настрій, поділитися теплом. І зрештою, потішити дітей довгоочікуваними подаруночками. Звісно, такі дітки потребують уваги не лише у новорічні свята з їхньою неповторною атмосферою, але такі свята особливо надихають на те, аби виявити доброту й зробити бодай маленьке диво», – говорить Президент Асоціації Child.ua Євгенія Тимошенко.

Нагадаємо, Новорічний #МарафонДобра стартував 15 грудня 2018 року у Києві ТРЦ «Lavina Mall», де відбувся благодійний концерт зірок української естради та фіксація Рекорду України. Юні відвідувачі заходу разом з художниками створили найбільшу в Україні розмальовку, розміром понад 70 квадратних метрів. Новорічний Марафон Добра CHILD.UA об’єднує всіх небайдужих навколо доброї мети – подарувати дітям, які опинились в тяжких життєвих обставинах, справжнє свято.

Для довідки:

Асоціація CHILD.UA на чолі з Євгенією Тимошенко об’єднує міжнародні та всеукраїнські громадські організації з метою допомоги дітям, що опинилися у важких життєвих обставинах, надаючи їм можливості та навички для кращого майбутнього. Щороку CHILD.UA проводить близько 30 благодійних заходів та допомагає 3000 дітей. Організація займається соціалізацією та психологічною реабілітацією дітей, надає благодійну допомогу, допомагає їм культурно та творчо розвиватися.

Більше фото ТУТ

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати