Назад
“Благодійні послуги” — Autism Friendly Space

Підприємці можуть навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом завдяки програмі «Autism Friendly Space». Це дасть змогу залучати від 2% клієнтів щомісяця!

Триває набір на безкоштовну програму «Autism Friendly Space» (AFS) від Асоціації «Child.ua» (www.child.ua) для стоматологій та перукарень, які хочуть навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом. За словами організаторів, ця програма допоможе громадам стати обізнаними в аутизмі, бізнесам — розвинути клієнтську базу та вийти на новий рівень, а людям з аутизмом — стати більш видимими в суспільстві. Проект реалізується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Бізнес, який готовий обслуговувати відвідувачів з аутизмом, отримує одразу кілька переваг:

  • Нові клієнти. За даними Центру по контролю і профілактиці захворювань (США) аутизм та аутичні риси зустрічаються у 1 з 54 людей. https://www.autismspeaks.org/press-release/cdc-estimate-autism-prevalence-increases-nearly-10-percent-1-54-children-us Люди з аутизмом — це великий сегмент потенційних клієнтів сервісних та продуктових компаній, таких як перукарні, стоматології, заклади харчування, магазини, освітні та розважальні центри та ін. За оцінками AFS, щомісяця кожна стоматологія та перукарня втрачає щонайменше 2% таких нових клієнтів.
  • Соціальна відповідальність і лояльність існуючих клієнтів. Включення людей з аутизмом створює соціальну складову бізнесу. Глобальний звіт про корпоративну соціальну відповідальність стверджує, що 68% українських покупців повертаються до продавців, які мають соціальні ініціативи. https://www.nielsen.com/ru/ru/insights/report/2015/global-corporate-social-responsibility-report-2015/
  • Європейський рівень обслуговування. В розвинених країнах люди з аутизмом відвідують ресторани, перукарні, кінотеатри. В українських організацій з’явилась можливість долучитися до кращих Європейських практик та вийти на вищий рівень обслуговування.
  • Побудова інклюзивної громади. Кожен бізнес зі сфери послуг, який відкриває свої двері для людей з аутизмом, сприяє розвитку нашого суспільства, створенню інклюзивних умов, тобто таких, які зручні всім. Завдяки інклюзії кожна людина розуміє, що вона потрібна, цінна і здатна реалізувати свій потенціал.
“Кілька років поспіль Асоціація працює над створенням механізмів для системного рішення проблем аутизму в Україні. Разом з партнерами ми реалізуємо важливі ініціативи, одна з таких – всеукраїнська карта Autism Friendly Space, яка сприяє розвитку соціальної інклюзії. Ми прагнемо, щоб в кожному населеному пункті була перукарня і стоматологія, які вміють обслуговувати клієнтів з аутизмом”, — говорить Євгенія Тимошенко, президентка Асоціації “CHILD.UA”.

«Люди з аутизмом трохи інакше сприймають оточуючий світ і їм потрібні певні умови. Після того, як працівники компаній проходять у нас тренінг, вони отримують всі необхідні навички для обслуговування клієнтів з аутизмом. Ми зі свого боку всіляко рекламуємо такі компанії та направляємо до них відвідувачів з аутизмом», — говорить керівниця програми «Autism Friendly Space» від Асоціації «Child.ua» Ганна Давиденко.

«Zagoriy Foundation підтримує ті проекти та організації, які якісно трансформують нашу країну. Ми віримо, що зможемо досягнути кращого майбутнього лише в тому випадку, коли будемо враховувати інтереси усіх мешканців нашої країни. Створення дружнього простору для людей з аутизмом є значним кроком до побудови інклюзивного суспільства», — зазначає Євгенія Мазуренко, директорка Zagoriy Foundation

Після проходження безкоштовного тренінгу, який відбудеться у грудні 2020 р. та січні 2021р, стоматологічні клініки та салони краси отримають спеціальне обладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії, статус соціально-відповідального бізнесу, а також розміщення на спеціалізованій інтерактивній карті «Autism Friendly Space» ( https://autism.ua/autism-friendly-space/30-karta-autism-friendly-space)

Карта об’єднує українські заклади, які готові приймати клієнтів з аутизмом. Карта допомагає сім’ям,  в яких є люди з аутизмом, знайти якісні послуги в своєму оточенні.

Долучитись до програми можуть стоматології та перукарні з усіх регіонів України, звернувшись за номером +38(050) 418 28 25. Деталі за посиланням у відео: https://fb.watch/1x4x86U-n8/

 

Для довідки:

Програма «AUTISM FRIENDLY SPACE» (AFS) – ініційована Асоціаціацією міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Child.ua» та спрямована на створення дружнього простору до людей з аутизмом. Щорічно в рамках програми реалізується близько 30 проектів.

Один із постійно діючих проектів AFS — це карта «Autism Friendly Space» https://autism.ua/autism-friendly-space/30-karta-autism-friendly-space, де розміщені компанії, які надають послуги людям з аутизмом. На карті  відзначено вже близько 70 компаній з різних сфер. Стати autism friendly та доєднатися до карти може будь-яка компанія.

У грудні 2020-січні 2021 року AFS за підтримки Zagoriy Foundation проводить дві навчальні програми для стоматологій та перукарень, які дозволять обслуговувати клієнтів з розладами аутистичного спектра.

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім’ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності: https://zagoriy.foundation/

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати