![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/02/2-1.jpg)
Асоціація “Child.ua” під керівництвом Євгенії Тимошенко продовжують подорож по Луганській області для реалізації програми Autism Friendly Space і проводять тренінги на тему: “Практичні кроки по створенню інклюзивної громади”.
В Лисичанську нас приймав Інклюзивно-ресурсний центр на чолі з Ірина Жданович.
Ми розбирали реальні ситуації труднощів по включенню людей з інвалідністю в громаду, шукали виходи.
Також були презентовані програма #AFS та портал @autism.ua
Для ІРЦ та реабілітаційних центрів ми подарували посібники “Перші 100 днів для родин, діти яких отримали діагноз аутизм» надруковані за підтримки @ACINO в рамках пооєкту «Твій безмежний світ».
Дякуємо громадській організації @Нова дія за підтримку нашої інформаційної кампанії по Луганській області.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)