![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/7DDD32D5-5BDA-4F14-815B-B0391060E4F7.jpeg)
На завершення місяця інформування про аутизм CHILD.UA передала спеціальне спортивне обладнання і для дорослих з аутизмом, яке стане корисним під час корекції та реабілітації.
У Ново-Білицькому психоневрологічному інтернаті мешкають близько 400 чоловіків різного віку. Спортивне оснащення, яке передала закладу Асоціація CHILD.UA сприятиме реабілітації дорослих з РАС та з інвалідністю.
Обладнання інтернату передали напередодні Великодніх свят. Захід також став частиною марафону AUTІSM FRIENDLY SPACE, який покликаний створити в Україні середовище, дружнє до людей з аутизмом.
«Ми всіляко допомагаємо людям з аутизмом різного віку, та безпосередньо підтримуємо їх. Мета нашого марафону – докорінна зміна ставлення суспільства до людей, які мають розлади аутистичного спектра. Великодні свята – це наповнені світлом та радістю дні, тому особливо важливо дарувати приємні емоції людям, які мають такі особливості»
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)