Назад
Асоціація Child.ua передала Центру соціальної допомоги “Дорогою добра” інвентар для корекції дітей з аутизмом
12 березня 2019 року, відбулася зустріч президента Асоціації Євгенії Тимошенко з представниками Центру соціальної допомоги «Дорогою добра» та батьками дітей з аутизмом.

Асоціація Child.ua  передала Центру інвентар, який допоможе здійснювати корекцію розвітку дітей із розладами аутистичного спектра. Для облаштування сенсорної кімнати будуть використані  ходулі на мотузках, дитячі балансири, балансувальні дошки, фітболи, масажно-ортопедичні килимки та інший інвентар.

Голова правління ГО «Дорогою добра» Лариса Козуб, зазначила:
«Сьогодні ми отримали реабілітаційне обладнання, яке встановимо у сенсорній кімнаті. Таке оснащення допомагає розвивати дітей з аутизмом, дозволяє дітям із сенсорними порушеннями досягати значних результатів. Воно стимулюює розвиток і покращує концентрацію, зібраність. Завдяки спеціальним вправам діти краще володіють не лише тілом, а й емоціями. Ми надзвичайно вдячні Асоціації Child.ua за цей подарунок»

Допомога дітям з аутизмом – один з основних напрямків діяльності Асоціації Child.ua. З кожним роком кількість дітей з РАС тільки збільшується. Наразі, кожна 70-та дитина народжується з розладами аутистичного спектра.

З метою підвищення обізнаності суспільства стосовно аутизму, Child.ua ініціює тематичний марафон AUTІSM FRIENDLY SPACE. Створення в Україні толерантного до аутизму середовища – одне з головних завдань марафону AFS.

Як зауважила Президент Асоціації Child.ua, Євгенія Тимошенко:
«Ми прагнемо, аби суспільство ставилося толерантно до таких дітей і дорослих. Ми проводимо конференції, семінари для спеціалістів. Але потрібно виходити назовні та заявляти про себе. Наразі часто можна зіштовхнутися із нерозумінням від персоналу кафе, кінотеатрів тощо. Мета нашого марафону донести людям, що аутизм – не хвороба, а просто інший тип світосприйняття. Ми не очікуємо, що після марафону AFS всі стануть експертами з аутизму. Ми хочемо, аби якомога більше людей почули про особливості людей з такими розладами та не залишалися осторонь»

Детальніше про програму за посиланням: https://autism.ua/marafon-autism-friendly-space/

Контакти: (044) 428 57 18

З березня, 2019 р. команда Асоціації Child.ua вестиме інформаційну діяльність у громадських місцях (кінотеатрах, перукарнях, закладах харчування, ТРЦ тощо) щодо запровадження толерантного до аутизму середовища. Тож ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до марафону АFS і стати волонтером! А зробити, це дуже просто – заповнити анкету волонтера за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1z6vky9ag6z8p7g_qeZDA9ZI7GhJmox_SVtVST4LuKjc/edit

 

VINI08660  VINI08736

VINI09429   VINI09465  VINI09487

VINI09505   VINI09280  VINI09400

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати