![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/03/IMG_1210.jpg)
Вчора закінчився прийом заявок на участь у Міжнародному благодійному фестивалі дитячої творсчості “Назустріч мрії”, котрий цього року пройде вже вдесяте! Ми отримали 214 заявок з усієї України. Абсолютним рекордсменом за кількістю заявок став інтернат №21,місто Торецьк (Дзержинськ), який надіслав 21 ролик! Майбутні учасники фестивалю представили роботи у різних номінаціях: пісні, танці, театральні постановки, оригінальний жанр.
Відтепер і до 19 квітня організаційний комітет, до складу якого увійшли й члени журі фестивалю (Андріс Капінш, Марта Адамчук, Тетяна Піскарьова та інші), відберуть переможців, котрі змагатимуться за гран-прі фестивалю у Києві в травні. Результати оголосять 20 квітня на сайті http://www.mriy.org.
Фестиваль “Назустріч мрії” створений для того, аби діти розвивали свої таланти та не закривались у собі. Ми дякуємо вихователям, опікунам, художнім керівникам за таку активність та залучення дітей у фестиваль “Назустріч мрії”!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)