![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/08/viber-image.jpg)
Аделіна Міщенко – володар Гран-Прі Х Фестивалю “Назустріч мрії”, отримала приз від голови журі – Андріс Капіньш – путівку на фестиваль в Болгарії “Славянський венец”.
Минулого тижня Аделіна прийняла участь у XVII Міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянский венец» на чорноморському узбережжі сонячної Болгарії, на курорті Св. Константина та Олени!
Проникливе виконання пісень “Мама” та “Кукушка” не залишило байдужим нікого, та Аделіна здобула I місце. Окрім диплома лауреата 1-го ступеня вона отримала еще додаткові призи: поїздку в Грузію на фестиваль “Wonderland”, а також запрошення в Болгарію, в наступному році виступити в якості гостя.
Дуже тепло глядачі зустрічали учасників, серед яких були також гості з Житомира, які особливо палко підтримували Аделіну.
Бажаємо Аделіні не зупинятися на досягнутому, а вперено крокувати назустріч мрії, до нових перемог!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)