![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/03/11.jpg)
Школа № 11, м. Світлодарськ. Це самісінька передова. Шкільних занять тут вже давно немає. Понівечене приміщення перетворилася на бомбосховище та притулок. Діти з батьками з сусідніх містечок, включаючи Дебальцеве, вже кілька тижнів живуть у підвалах школи. Зі стільців зробили ліжка. Діти в постійному стресі. Бояться виходити на вулицю.
На нервах і в школі № 11 в Артемівську. Тепер це вже прифронтове місто. Місцеві бояться, що активні бойові дії можуть прийти і до них. У школі регулярні заняття на випадок обстрілу. Вчать ховатися під парти та відпрацьовують евакуацію до бомбосховища. Тільки погляньте в ці очі. Вони вже бачили стільки горя та сліз…
Разом із волонтерським рухом «ГОЛОС МИРУ» ми привезли дітям солодощі, а мешканцям школи в Світлодарську ще й такі необхідні там зубні пасти, щітки та інші товари першої необхідності. Крім того, діти мають можливість взяти участь в IX благодійному фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії», що відбудеться у Києві з 30 травня по 2 червня.
Дитинство закінчується там, де з’являються спогади, що викликають сум. Давайте разом дарувати дітям тільки радісні спогади.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)