![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/06/62069393_1770045729808821_5312127753418440704_n.jpg)
Вітаємо нових колег у нашій команді GALAXY CAMP🚀🌹
2го червня був завершальний день “Школи менторів”, де активна молодь, отримали сертифікати про завершення курсу..
Школа наставників – це спеціальна навчальна програма для наставників для роботи з дітьми в таборах “Child.ua”. Протягом 1,5 місяця плідної роботи, наші новоспечені ментори засвоїли основи вікової психології, методику роботи у дитячих таборах та взаємодії груп.
Також навчилися правильно організовувати вільний час та творчу діяльність дітей👦👧, надавати першу медичну🚑 допомогу та готувати дітей до публічних виступів.
Крім того, майбутні члени команди GALAXY CAMP пройшли атестацію та Team building.
Випускники School of mentors, звичайно, засвоїли і спеціальні ігрові методики, які дозволять краще розуміти дітлахів та бути для них справжніми друзями!
І вже 9 червня вони стануть наставниками для 100 діточок👫, які потрапили у складні життєві обставини.
Діти проведуть два незабутні тижні у таборі на Закарпатті, під час літньої зміни #GALAXYCAMP!
Слідкуйте за нами та за новинами з табору. Обіцяємо, буде багато цікавинок!👍
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)