![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/08/PSoTGFp_rVE.jpg)
Лауреат IX Міжнародного фестивалю “Назустріч мрії”, гість з Білорусі отримав путівку на двох до Одеси від партнера Фестивалю Premier Hotels & resorts. Сонце, море пляж і звичайно ж море позитивних емоції отримав Роман Свистунов зі свєю мамою Наталею.
“Хочемо сказати величезне спасибі організаторам і партнерам фестивалю “Назустріч мрії” за чудовий подарунок – сертифікат на перебування в чудовому Premier Compas Hotel Odessa! Завдяки вам ми відвідали прекрасну Одесу, з комфортом розмістилися в шикарному номері готелю! За кілька днів ми встигли подивитися головні міські пам’ятки, відвідати музей нумізматики і музей шоколаду, зануритися у фантастичний світ “Аркадія-сіті”, подивитися шоу фонтанів, покататися на неймовірному атракціоні “Crazy Coaster”, побували на концерті групи “А17″, відвідали Ботанічний сад. І, звичайно, вдосталь накупалися в теплому та казково приємне морі! Дякую за те, що подарували нам цю казку!”
З повагою, Рома Свистунов (лауреат фестивалю “Назустріч мрії”) і Наталія Свистунова (мама).
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)