![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_20160618_113335.jpg)
Плідна співпраця волонтерів Асоціації “Соціальний захист” та офіцерів Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» м.Северодонецьк вже вкотре надають допомогу дітям та мирним жителям в зоні бойових дій на Сході України.
Цього разу, ми доставили гуманітарну допомогу вихованцям Луганського обласного будинку дитини №2. Тут проживають і виховуються діти-сироти до 4-х років, перевезені із окупованих територій Луганської області. Наразі, там знаходяться близько 70 дітей.
Завдяки небайдужості представників Асоціації “Соціальний захист”, МБО «Погляд» маленькі мешканці дитячого закладу отримали речі першої необхідності, а саме:
– дитячі підгузки різного розміру
– ватні палички
– дитячий крем
– соски (пустушки)
– скляні пляшечки для годування
– чай гранульований дитячий
– суміш для годування (пюре та сухе)
– гумовий басейн для купання дітей на вулиці літом.
В такий непростий для країни час, таким дітям особливо необхідні наша увага, турбота та любов.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)