“ТВОРИ ДОБРО” РАЗОМ З НАМИ!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/10/123.jpg)
Ранок на студії UKRLIFE.TV – гарний початок робочого тижня! =)
Ділимося п’ятирічним досвідом співпраці в благодійності.
Представник мережі супермаркетів «Велика Кишеня» – Гопанюк Оксана Миронівна та голова правління благодійної організації «Погляд» – Кравченко Оксана, надали інтерв’ю на тему проведення Благодійної акції зі збору продуктів «Твори добро».
Приємного перегляду та пам’ятайте – кожен з вас може «Творити добро» разом з нами!
P.S.: висловлюємо подяку покупцям мережі супермаркетів «Велика Кишеня», які відгукуються і приймають участь в акції та волонтерам, що збирають допомогу для людей!
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)