![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/04/image-edc94f10f9295c92c039f373c17420f532630509bbb3e355450d75072d380eff-V.jpg)
«Тренуй тіло, бережи душу, зміцнюй віру! Хто був останнім – той стане першим!» Саме з таким гаслом 23 квітня волонтери за підтримки БО «Світ без залежності» приїхали до хлопців у Прилуцьку виправну колонію для неповнолітніх! Цього разу волонтери говорили про заняття спортом та його необхідність в житті людини.
Адже для того, щоб досягати поставлених цілей, необхідно тримати себе в хорошій фізичній формі. Звичайно, від слів перейшли до справи, провівши футбольний турнір. У напруженій та динамічній грі перемогла ДРУЖБА!
При кожній зустрічі з хлопцями, волонтери БО «Життя без залежності» намагаються передавати свій досвід, знання щодо подолання життєвих труднощів, які допоможуть у подальшому житті стати успішними людьми.
Волонтери висловили слова вдячності Ассоціації “Соціальний захист” за сприяння в організації поїздок.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)