![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/10/IMG_5853.jpg)
Вчора (29.10) представники Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» провели зустріч з волонтерами, котрі є постійними помічниками у втіленні проектів Асоціації та її членів.
Головною метою зустрічі було подякувати волонтерам за допомогу, показати, що вони є важливою частиною Асоціації , підбадьорити їх та поділитися планами соціальних заходів на найближчі кілька місяців.
Сама зустріч була більше схожа на свято в колі найближчих друзів: смачна піца, гра в боулінг, неймовірний солодкий торт та похід до Цирку. Осільки, більшість волонтерів – підлітки, то зустріч була дуже активною та веселою, наповненою яскравими емоціями, сміхом та щирими посмішками.
«Круто, що ми сьогодні тут всі разом, я вас всіх люблю» – вигукнула, підстрибуючи, одна з волонтерок – Даша, переселенка з Маріуполя, побачивши своїх подружок.
Такі зустрічі – не новинка, вони відбуваються щороку, що допомогає налагодити більш тісні дружні контакти та відволіктися від складних життєвих ситуацій, адже більшість волонтерів є переселенцями із зони АТО і самі інколи потребують допомоги та підтримки.
Хочемо щиро подякувати РЦ «Космікс» за гостинність, Миколі Кобзову за можливість побачити «Янголів цирку» та засновнику «Restar consulting» Альоні Старух за неймовірно смачний торт.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)