Спорт-терапія в неволі
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/08/IMG_39581.jpg)
Вже за доброю традицією, пройшла чергова зустріч волонтерів Асоціації «Соціальний захист» та «Світ без залежності» із засудженими у виправній колонії м. Прилуки.
На цей раз провели плановий квартальний турнір з футболу, який слугував хлопцям як спорт-терапія. Ключова складова програми реабілітації та підготовка хлопців до звільнення – це вміння працювати в команді заради однієї мети, взаємодіяти один з одним!
Хлопці зіграли досить яскраво, у завзятій боротьбі в фіналі перемогла команда 3-го загону! (хлопці у жовтій формі).
Після матчу нагородили команди солодкими призами, а переможці отримали новий футбольний м’яч!
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)