![](https://child.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_77412.jpg)
Вже вдруге команда Асоціації МВГО «Соціальний захист» завітали в гості до надзвичайного Дитячого будинку сімейного типу Салманових. Не можемо не поділитися нашими враженнями! Перше, що кидається в очі – це гостинність не тільки батьків але й дітей, щедрий стіл зі смачними стравами, вихованість дітей, дружелюбність. Тут кожен готовий прийти на допомогу.
Знайомтесь – Мама Олена і Батько Федір (Фаудін) – це люди з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ, люди у яких варто вчитись терпінню й любити! Маючи шестеро біологічних дітей, Батьки взяли під свою опіку ще дванадцять діточок і дарують їм любов, турботу та материнську ласку. Це родина – де розквітають не тільки квіти але й діти!
У кожної дитини, яку прийняла до себе родина Салманових, тяжка дитяча доля, як наслідок недбалого відношення з боку дорослих, але батьки Салманови лікують любов’ю навіть «безнадійних» дітей. Так Віола, яка потрапила до родини два роки тому і навіть не розмовляла взагалі, була налякана, бо життя навчило її недовіряти нікому, сьогодні вона вже посміхається, говорить і як сонечно сяє в домі :).
У Салманових багато цікавих історій, які вчать бути жертовними і жити не тільки для себе.
Ті подарунки, які ми привезли не йдуть ні в яке порівняння з тією увагою та любов’ю, яку ми отримали в родині Салманових. Наша команда дуже вдячна Мамі Олені, Татку Федору і всім діточкам за гостинність, смачні страви, запашну італійську каву і за свіже домашнє молоко, сметанку й сир :).
Доречі, Дитячому будинку сімейного типу Салманових цього року виповнюється 10-ть років, і повірте в матеріальному плані вони багато чого потребують, тож якщо ви бажаєте підтримати родину, ви можете знайти їх на сторінці в спільноті: Дитячий будинок сімейного типу родини Салманових
Бажаємо батькам і всім діткам довгих років життя і Божого благословення!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)