![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/07/IMG_1812.jpg)
Спекотне літо 2015! Щодня до нас в офіс надходять нові дзвінки від переселенців зі сходу України! Жителі Луганської та Донецької областей продовжують покидати свої домівки та змішені починати своє життя з нуля: у Харкові, Полтаві, Дніпропетровську, Кижві та інших населених пунктах нашої країни”
У перший місяць літа наша команда разом з волонтерами передали гуманітарну допомогу багатодітним, малозабезпеченим та сім’ям-переселенцям із зони АТО. Продуктові набори та товари побутової хімії отримали близько 50 сімей з дітьми.
Зараз ми починаємо готуватися до початку навчального року! У наших планах забезпечити канцтоварами та шкільним приладдям близько 200 учнів.
За офіційною статистикою (Мінсоцполітики), в Україні на сьогодні нараховується близько 1,4 млн переселенців. У цих даних не враховані ті, хто покинув територію України, а також люди, які не проходили реєстрацію в якості переселенців. Остання група, за підрахунками Міністерства становить більше 140 тис. осіб.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)