![](https://child.ua/wp-content/uploads/2017/08/IMG_5137.jpg)
З 3 по 10 серпня 2017 р. Асоціація “Соціальний захист” спільно з Інститутом Конфуція при Київському Національному Університеті ім.Т.Г. Шевченко провели китайсько-український дитячий літній культурно-оздоровчий табір «Діти за мир!» в Китаї.
Це були 7 незабутніх днів для переможців ХІ Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості Назустріч Мрії. 30 дітей отримали унікальну можливість побувати у країні Піднебесся, познайомитись з її історією, культурою та традиціями.
Ми багато їздили містом, відвідали ряд цікавих міст за програмою. Серед яких Пекінське заборонене місто Гугун та Імператорський палац, адже саме тут можна відчути в повній мірі дух китайської історії. Також в програмі була Велика Китайська стіна – символ Китая, одна із найграндіозніших споруд всіх часів та народів. Куштували паличками традиційну китайську їжу, познайомились із пандою, відвідавши зоопарк та ще багато всього цікавого.
І звичайно ж виступали на концерті, де продоменстрували якою співочою та талановитою є Україна.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)