![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/11/IMG_73381.jpg)
5-6 листопада команда МБО «Погляд» та близько 50 молодих людей християнської церкви «Новий шлях», поїхали у 2-денну поїздку до дітей, які виховуються у Щорській школі-інтернат (зараз місто Сновськ). Як завжди, нас чекали діти, вихователі та сім’ї, які прийняли нас переночувати.
Наразі у школі-інтернат «Казка», Чернігівська область, проживають та виховуються понад 100 дітей, віком від 5 до 16 років, із неказковими долями… Кожен візит діти зустрічають нас теплими обіймами, адже вони щасливі, коли їх оточують мир, доброта і любов.
Волонтери підготували насичену програму для дітей: цікаві уроки, майстер-класи, тематичний квест, вечірня театральна постановка. Діти, які позбавлені батьківського піклування, надзвичайно прагнуть спілкування, обіймів, розуміння, тепла, яке волонтери дарували їм… Ну, і як справжні гості, подарунки ми також привезли.
Ми віримо, що наш час проведений з вихованцями школи-інтернату, в майбутньому принесе добрі плоди у їхньому житті!
більше фото тут
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)