![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/07/11722176_558125077659072_7252689370999862417_o.jpg)
Сьогодні завершилася І-а відпочинкова зміна літнього табору в живописному селі Поляниця Івано-Франківської області. На якій мали змогу відпочити та оздоровитися 70 діток-переселенців та такі, що потребують особливої уваги та опіки.
Майже 10 яскравих днів провели діти, в тому числі переможці Фестивалю “Назустірч мрії”, колектив “Алегро” та “Шалунішки”. Програма була дуже насичена: діти грали, відвудували екскурсії, підкорювали вершини, приймали участь у різноманітних активностях, естафетах. Окрім того, програма була пізнавальною – проводились уроки англійської мови та перегляд цікавих мультфільмів.
Незабутні враження, заряд енергії та позитивні емоції залишив по собі у дітей та їх наставників цей чудовий відпочинок у мальовничому куточку Карпат!
Велика вдячність БФ “Час служити”, МБО “Servе Now” та всім волонтерам за організацію прекрасного відпочинку!
Вже за 2 дні починається наступна зміна! Сподіваємось, що вона залишить по собі не менш яскраві враження!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)