![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/06/13508859_911044139042322_7976711971420948217_n.jpg)
З 20 по 26 червня 2016р. в Болгарії пройшов на сцені ДМК “Альбатрос”, Св. Костянтин та Єлена XVI Міжнародний фестиваль-конкурс “Слов’янський вінец”.
Головна мета Фестивалю – дати можливість дітям із країн СНГ та Європи продемонструвати свою майстерність, обмінятися творчим досвідом з іншими учасниками та знайти нових друзів!
Серед учасників – переможці Х фестивалю дитячої творчості “Назустріч мрії” – Аліна Валуйська та Андрій Ковальський. Вже третій рік поспіль переможці фестивалю повертаються з Болгарії з перемогою!
Учасники продемонстрували високий рівень, було багато достойних виступів, та наші діти стали кращими на міжнародному рівні! В котрий раз – не словом, а ділом – наші діти доказали, що Україна – співоча країна, наші діти продемонстрували чудову вокальну підготовку та високий професійний рівень.
Так, юна виконавиця – Аліна Валуйська стала володарем головної нагороди – Гран Прі, Андрій посів перше місце у своїй віковій категорії.
Щира вдячність організатору фестиваля-конкурсу – Болгарському Туроператору “Турал” за прекрасну можливість представити Україну на фестивалі та відпочити на прекрасному Чорноморському узбережжі Болгарії!
Бажаємо фестивалю процвітання, а нашим переможцям віри в себе та нових творчих успіхів!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)