![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/02/12325099_978344618917701_2003734057_n.jpg)
Ми з великою радістю повідомляємо, що на нашу електронну адресу konkyrs.mriy@gmail.com надійшли перші заявки та відео! З 1 лютого ми отримуємо листи від всіх охочих діточок, які бажають показати свої таланти та стати учасниками Х фестивалю “Назустріч мрії”. Зараз ми маємо вже більше 20 конкурсних відео!
Всі учасники відбору по-своєму дивовижні, і ми надзвичайно раді, що у нас в країні такі дивовижні діти. Погляньте тільки на вихованців школи-інтернату з Кіровограду – https://www.youtube.com/watch?v=-5DYqqk3QmE&feature=youtu.be. Вони неодноразово займали призові місця на фестивалі “Назустріч мрії”, а також були переможцями Міжнародного фестивалю “Слов’янський вінець” у Болгарії.
Нагадаємо, що заявки на участь у фестивалі “Назустріч мрії” приймаються з 1 лютого до 16 березня включно. А вже 20 квітня результати з’являться на сайті http://www.mriy.org.
Детальніше про правила участі – http://www.mriy.org/ua/vzyati-uchast
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)