![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1977-1.jpg)
Друзі, як ви пам’ятаєте, нещодавно ми провели конкурс глядацьких симпатій #FB_НазустрічМрії2019 , переможцями якого стали Анастасія Дубовик та Сергій Олех – чарівна танцювальна пара
Нагадаємо, що подарунком стала поїздка вихідного дня до одного з міст України.
А поки Анастасія та Сергій планують свою подорож, ми пропонуємо вам ще раз переглянути номер, завдяки якому вони вибороли перемогу та насолодитися чуттєвим вальсом
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1977-1.jpg)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1977-1.jpg)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1977-1.jpg)
Друзі, як ви пам’ятаєте, нещодавно ми провели конкурс глядацьких симпатій #FB_НазустрічМрії2019 , переможцями якого стали Анастасія Дубовик та Сергій Олех – чарівна танцювальна пара
Нагадаємо, що подарунком стала поїздка вихідного дня до одного з міст України.
А поки Анастасія та Сергій планують свою подорож, ми пропонуємо вам ще раз переглянути номер, завдяки якому вони вибороли перемогу та насолодитися чуттєвим вальсом
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)