![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/05/Depositphotos_20064233_m1.jpg)
За ініціативи МГО “Назустріч Мрії” та Асоціації “Соціальний захист” до свята Великодня було організовано збір виробів декоративно-прикладного мистецтва. Майже 100 яскравих виробів, зроблених руками дітей з дитячих будинків та шкіл-інтернатів, були виставлені на продаж під час фестивалів та святкових ярмарок у столиці.
23 та 24 квітня дитячі роботи можна було придбати на фестивалі “У пошуках Made in Ukraine” у куточку “універмаг українських товарів”. Всі гості фестивалю мали змогу придбати дитячі вироби, а отримані кошти ми відправляли авторам робіт. На фестивалі було зібрано 1350 гривень.
Також з 27 по 29 квітня у ТЦ “Метроград” проходила благодійна Великодня ярмарка, де було надано можливість безкоштовно реалізовувати дитячі вироби мистецтва.
На виставці було зібрано 3850 гривень, усі зібрані кошти передані талановитим майстрам.
Дякуємо юним авторам робіт, а також всім, хто придбав дитячі вироби!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)