Назад
“ВЕЛИКДЕНЬ ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ” ПОДАРУВАВ ДІТЯМ СВЯТО

Напередодні Світлого Христового Воскресіння у столичній кав’ярні “Кориця” на Еспланадній, 20 відбулася благодійна акція “Великдень відкритих сердець” для дітей-переселенців зі Сходу України.

У затишній атмосфері дітлахи змогли відволіктися від пережитого стресу та жахів війни. Спеціально для маленьких переселенців Анжеліка Рудницька провела майстер-клас з техніки розпису великодніх писанок. Тож кожен малюк навчився створювати свою власну унікальну писанку.
 Підтримали акцію й інші зірки, зокрема Аріна Домскі, Марта Адамчук, Макс Неліпа, В’ячеслав Рибіков, Дмитро Ступка, Дмитро Оськін, Кирило Капустін, Андрій Чорновіл, Наталія Довлатова, Андріс Капіньш, ресторатори Марат Осипов, Альона Старух та інші. Ведучим благодійної акції був Павло Тупіков з проекту «Ведучі України». 
Багато хто з українських селебрітіз прийшов зі своїми дітьми. Усі разом вони приготували смачні паски і тематичне печиво, яке потім розфарбували яскравими кольорами як символ весни та світлих надій. 
«Ми не забули і про найголовніші інгредієнти для наших пасок та печива. Це тепло, любов та увага. Саме ці радісні емоції зараз так необхідні для дітей переселенців зі Сходу. Це перший крок для їхньої реабілітації та повноцінного життя», – зазначила президент Міжнародної громадської організації «Назустріч мрії» Ірина Волгіна.

Особливо вразили присутніх дві дівчинки – з Горлівки та Маріуполя. Незважаючи на те, що вони теж постраждали і були змушені залишити рідну домівку, дівчата прийшли з величезними пакунками з речами для інших родин переселенців.

Благодійна акція “Великдень відкритих сердець” відбулася за підтримки президента Асоціації громадських організацій «Соціальний захист» Євгенії Тимошенко, а також “Колекції смаків Марата Осипова”та Restar consulting.

Діти гралися з аніматорами та раділи життю. Потім разом з українськими зірками вони зробили писанки, розмалювали печиво айсінгом та прикрасили паски. Кав’ярня “Кориця” пригостила малюків своїми фірмовими млинцями на будь-який смак. Тепла сімейна атмосфера тривала цілий вечір.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати