![](https://child.ua/wp-content/uploads/2017/01/15992163_1057917507654036_2074426896_o1.jpg)
26 січня 2017 р. волонтери Асоціації «Соціальний захист» та МБО “Погляд” планують завітати до неповнолітніх в Прилуцьку виховну колонію з виставою та святковими подарунками. В партнерстві з Київським муніціпальним академічним театром ляльок готуємо театралізовану программу. Підлітки зможуть подивитись кращу драматичну виставу «Оскар» за мотивами твору-бестселлера Еріка-Емманюеля Шмітта «Оскар і Рожева пані». Ця вистава, за визначенням режисера Михайла Урицького, є філософською притчею, яка на прикладі 14-ти чуттєвих, щирих, часом кумедних і по-дитячому безпосередніх листів невиліковно хворої дитини до Бога піднімає недитячі питання філософії буття. Рожева Пані – добровільна помічниця лікарні, яка стає найближчою людиною для Оскара, вчить його, як за 12 днів прожити насичене життя довжиною у 110 років, повірити у Бога, у самого себе, любити, прощати, цінувати і нічого не боятися. Твір-бестселер Еріка-Емманюеля Шмітта «Оскар і Рожева пані» сколихнув увесь світ, і Україну зокрема. Театральні арт-проекти за мотивами цієї новели стали приводом для обговорення в суспільстві значущої соціальної проблеми – створення в Україні доступної системи паліативної допомоги для тяжко хворих дітей.
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)