Новини членів Асоціації
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2017/10/unnamed-4.png)
Минулих вихідних друзі та члени нашої Асоціації – МБФ “Життя з надлишком” провели шоу-змагання “Унікальної битви незвичайних геймерів-2”.
Після 4-річної перерви такий захід серед дітей та молоді з особливими потребами відбувся вдруге в Cyberzone ТЦ “Метроград”.
Цього разу змагалось понад 70 осіб, 70-80 % з яких були нечуючими.
Символічно співпало й те, що напередодні 24 вересня світ відзначав Міжнародний день нечуючих дітей.
Наша організація виступила партнером, підтримавши ініціативу інклюзивного і заходу для дітей та молоді. Це унікальна можливість яка обєднує, дає можливість проявити себе, знайти нових друзів та однодумців.
Кожен учасник отримав приємні призи, поласував морозивом від наших партнерів. Переможці 1-3 місць отримали цінні геймерські призи у вигляді планшетів, мобільних телефонів, геймерських мишок, клавіатури та ін.
Також в рамках заходу проходив святковий концерт за участі сучасних зірок української естради, а особливий подарунок був від “Світлого театру” – емоційна вистава “Ти – особливий”.
Окрема вдячність перекладачам жестової мови!
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)