![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/02/20160226_121922-kopiya-2.jpg)
У п’ятницю, 26 лютого, команда Асоціації міжнародних та всеукраїнських ГО “Соціальний захист” в рамках початку нового вектора своєї діяльності відвідала центр для дітей з нейро обмеженнями розвитку та з розладами аутистичного спектру (РАС) “Прімавера”. Центр “Прімавера” – місце, де висококваліфіковані спеціалісти щодня надають допомогу та займаються за спеціальною програмою з дітьми у групах та індивідуально.
Наразі у центрі 30 дітей проходять корекцію по програмі нейро-психологічної допомоги та терапії. У планах керівництва – розширити свої можливості та надавати спеціалізовану допомогу ще більшій кількості дітей. Саме тому, до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм – 2 квітня – АМВГО “Соціальний захист” ініціює проведення акції для інформування суспільства та збіру коштів – футбольного матчу “Благодійний кубок”. Пріоритетом є інформування Українського суспільства про те, хто насправді є люди з аутизмом і з якими проблемами вони сткаються у нашій країні. Збір коштів потрібен для оснащення двох нових терапевтичних кімнат для розвитку дітей: сенсорної кімнати та кімнати “Монтессорі”.
Ми вдячні керівникам центру “Прімавера” за можливість долучитись до подолання проблем дітей з особливими потребами!
Долучайтеся до нашої акції! Більше інформації про корекційний центр – http://primavera-kiev.in.ua
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)