Назад
Новий протез для переможця “Назустріч мрії”

Олександр Калугер – володар Гран-прі IX Міжнародного благодійного фестивалю “Назустріч мрії” 2015 року. Цього року він випускається з Цюрупінського дитячого будинку-інтернату для особливих дітей. У Сашка від народження ампутована права нога. Та це не стало перешкодою для хлопця здобути перемогу на фестивалі “Назустріч мрії” в 2015 році; переможним для Сашка став танок, який він підготував спеціально для виступу на конкурсі. Виступ можна переглянути за посиланням.

“Нам на дитбудинок прийшло запрошення взяти участь у конкурсі “Назустріч мрії”, для цього я вивчив танець з дівчинкою зі свого дитбудинку. Допомагала з постановкою наша керівник фізичного гуртка”, – згадує Сашко. 

“Саша взагалі у нас співає, грає на фортепіано, вже 4 роки відвідує музичну школу по класу гітари, бринькає трошки…”, – говорить про Сашу його вихователь Вадим Володимирович. Саша перебиває Вадима гучним вигуком, що не “бринькає”, а “грає на гітарі”, обоє сміються.

Головним призом для Олександра після перемоги на фестивалі стала можливість отримати новий протез, адже зі старого він виріс. Протез для хлопця виготовили безкоштовно, за індивідуальним ескізом спеціалісти компанії Ортотех-Сервіс, місто Київ, які відгукнулись допомогти Сашку з протезом. Для примірки Сашко спеціально приїхав до столиці, аби на місці поговорити з лікарями та зняти всі необхідні мірки. Наш постійні партнер фестивалю – готель “Русь”, мережа “Premier Hotels and Resorts”, радо прийняв Сашу та його вихователя на дні перебування у столиці, за що висловлюємо їм величезне “Дякую”!

За два дні протезист Олександр Заленський та директор компанії, головний лікар Ортотех-Сервіс, Олександр Стеценко, виготовили для Сашка механічний протез. Хлопець не одразу зміг вільно зрушити з місця: до протезу треба звикати, однак вже через 15 хвилин після початку примірки Саша впевнено крокував коридором закладу. “Я дуже вдячний, що мені зробили протез, це була моя мрія. Треба ще звикати до нього, але я радий та вдячний Олександру Стеценко  та Фестивалю “Назустріч Мрії” за можливість ходити та танцювати!”, – каже Саша Калугер.

Це ще не остаточний варіант протезу. Ми чекаємо, коли Саша здасть всі свої екзамени у школі й приїде знову до нас в гості. Тоді ми замінимо деякі деталі протезу: зробимо основу з карбону та накладемо “косметику”. Протез буде абсолютно схожим з ногою”, – зазначив протезист Олександ Заленський на примірці.

У подальших планах Сашка – піти до університету та здобувати освіту соціального робітника. “Я хочу бути як Вадим Володимирович – соціальним робітником [вихователь Сашка]. Буду допомагати людям”, – ділиться планами хлопець. До вузу Сашко збирається вступати на конкурсній основі, бо впевнений у своїх силах.

Ми надзвичайно раді, що Асоціація “Соціальний захист” разом з ГО “Назустріч мрії” змогли допомогти такому чудовому хлопцю. Ми віримо у його талант та здібності, будемо раді бачити подальші перемоги! Висловлюємо глибоку шану невтомній праці вихователів дитячого будинку міста Цюрюпінськ. Дякуємо готелю “Русь”, мережі Premier Hotels and Resorts за розміщення Сашка, pidmoga.info за сприяння та компанії Ортотех-Сервіс за виготовлення протеза!

 А про Х фестиваль “Назустріч мрії” читайте тут.

13078189_1017322758353220_263859696_o  саша  13010815_873196302827106_398505038789511930_n

 

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати