![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/07/os71.jpg)
“Веселий Восьминожка”
Не зважаючи на погоду, літо має бути веселим, цікавим та яскравим!
Члени Асоціації “Соціальний захист” – Співтовариство особливих родин “Ми разом!” запрошує на майстер-клас для особливих діток та їх батьків від кав’ярні “Cafe Cafe”.
Літо завжди асоціюється зі спекою і ми пропонуємо вам відправитись в подорож, в прохолодне море – місце, де мешкають яскраві і різнокольорові морські мешканці – риби, медузи, кальмари і звичайно ж восьминожки.
Давайте заберемо з собою одного із морських жителів – веселого Восьминожку, якого ми зробимо разом з дітками.
Ми будемо робити його з пряжі, а діти дуже люблять працювати з пряжею. Крім того, робота з нитками відмінно розвиває моторику рук, тактильні відчуття, виховує терпіння, розвиває фантазію.
А готова іграшка призводить діток в захват – адже це чудо вони створили своїми руками.
Отже, сьогодні, 28го липня, вівторок 16:00 – затишна кав’ярня “Cafe Cafe” (в DreamTown-2) запрошуємо на майстер клас для особливих діток!
Ведуча майстер-класу
Ольга Вайсера, засновник майстерні “Good Mood”
Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/mncf244eHS
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)