![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/07/IMG_8871.jpg)
Саме зараз триває літній відпочинок дітей соціально незахищених категорій на березі Чорного моря, у таборі Green Park Sergeevka. За цей час діти встигли освоїтись на новому місті, звикли до табірного розпорядку та знайшли нових друзів.
З ранку до вечора свіже морське повітря, купання в морі, та спорт – залог здорового відпочинку, який так необхідний кожній дитині.
Кожен день, проведений в таборі насичений новими пригодами і веселощами: зранку енергійна зарядка під улюблену музику, для пробудження та гарного настрою. Після смачного сніданку, купання в морі з різноманітними активностями та веселощами на пляжі.
Жодна дитина, незалежно від віку, не залишається поза увагою, бере активну участь у житті табору, кожен має змогу проявити свої фізичні, творчі та інтелектуальні здібності.
Табірне життя дуже насичене: діти, відпочивають, веселяться, приймають участь у конкурсах,естафетах, спортивних та творчих заняттях, вже встигли побувати на екскурсії, а також створюють свої фото та відео репортажі, стенгазети, які зовсім скоро презентують до нашої уваги.
Діти в кожному загоні працюють як одна злажена команда, а життя в таборі с кожним днем стає все цікавішим.
Попереду ще багато насичених днів: ігри, творчі заходи, спортивні змагання, пляж-купання, корисні активності і звісно ж запальні дискотеки!
Більше фото тут
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)