![](https://child.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_3100-2.jpg)
До Дня Святого Миколая – 18 грудня 2017 р. Асоціація МВГО «Соціальний захист» спільно з «Дитячою Планетою» зібрали 60 діточок соціально незахищених категорій і провели справжнє інтерактивне новорічне шоу, розважальний квест із Грінчем, танцювальний батл з героями казки.
День святого Миколая – це свято, коли потрібно робити добро, нести оточуючим щастя й радість. Тисячі дітей в Україні сьогодні так чекають на маленьке диво. Це діти, родини яких потрапили в тяжкі життєві обставини, в тому числі діти-переселенці зі Сходу нашої країни. Саме для таких дітей ми влаштувати незабутнє різдвяне свято з солодкими подарунками, веселощами, фото-зоною й незабутніми спогадами.
Щиро дякуємо нашим волонтерам, фотографу, Марс ТВ за підтримку! З вами світ стає краще!
Понад 60 дітлахів знайшли новорічні подарунки під ялинкою.
Якщо ви ще не знайшли свого подарунка, не засмучуйтесь , Віра, Надія та Любов вже крокують до вас!
А у нас попереду ще багато добрих справ!
Бажаємо всім святкового настрою!
Більше фото ТУТ
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)