«І знову Маріуполь! .. там діти!»
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/08/11910918_1486727874971699_1838357211_n.jpg)
Волонтери Асоціації «Соціальний захист» та офіцери Цивільно-військового Співробітництва України вже вдруге за період літа вирушили до Маріупольського дитячого будинку «Центр опіки». Привезли дітям шкільні рюкзаки з канцтоварами, спортивні м’ячі, продукти харчування та, звичайно ж, солодощі. Близько 130 дітей завжди чекають нашої з вами допомоги! Але, найбільше, вони чекають миру в Україні! Дякуємо Компанії «ДелтаСпорт» за рюкзаки та сумки для дітей. “Ми будемо продовжувати боротися за мир нашою зброєю – невідступністю!” – волонтери.
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)