![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/08/Arnika.jpg)
Ми з радістю повідомляємо, що 24 серпня, саме до Дня Незалежності України вокальне Тріо «Арніка» стали володарями Гран-Прі XV фестивалю “Славянский Венец”, Болгарія, 2015.
Нагадаємо, що цього року, на IX міжнародному фестивалі «Назустріч мрії» Тріо “Арніка”, з піснею “Івана-купала” посіли 1 місце в номінації «Вокал», категорія «Молодь» і отримали путівку на XV Міжнародний фестиваль-конкурс до Болгарії.
Діти мали нагоду продемонструвати свою майстерність, обмінятися творчим досвідом та знайти нових друзів. А ще й відпочити на прекрасному Чорноморському узбережжі Болгарії.
Велика вдячність Андрісу Капіньш та туристичній компанії Турал (TURAL) за чудову можливість для українських діточок прийняти участь у міжнародному Фестивалі в Болгарії.
Пишаємось вами, дівчатка! Бажаємо успіхів, натхнення та творчого розвитку!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)