Назад
«ГОЛОС МИРУ» на Майдані

Учасники ІХ Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч Мрії» вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні». Понад 100 дітей з різних куточків України пройшли урочистою ходою від Європейської площі до Майдану Незалежності та вул. Інститутської, де розгорнули прапор «Голосу миру» на знак солідарності та поклали квіти до Меморіалу загиблих під час Революції Гідності 2014 року.

Очевидці та учасники тих трагічних подій провели дітям екскурсію та розповіли про європейські цінності та свободу, за яку загинули герої «Небесної сотні».

«Надзвичайно важливо, щоб діти знали ціну Волі та Гідності, були вдячними тим, хто віддав своє життя у боротьбі з авторитарним режимом та зберігали зв’язок поколінь. Герої не вмирають», – зазначила Президент Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» Євгенія Тимошенко, яка теж прийшла особисто підтримати дітей і вшанувати пам’ять героїв «Небесної сотні».

 Вже завтра, 31 травня, відбудеться конкурсна частина Фестивалю «Назустріч Мрії» о 15-00 у Київському палаці дітей та юнацтва. Вхід вільний.

1 червня о 19-00 – Гала-концерт «ГОЛОС МИРУ».

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати