![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/03/ditu1.jpg)
До організаторів фестивалю “Назустріч мрії” звернулась керівник Благодійної Танцювальної студії “Grani” (місто Дніпропетровськ) Альона Тропко. Її вихованець Роман Воскресенський отримав запрошення відвідати майстер-клас Андріса Капіньш, директора київського шоу-балета“Todes” Алли Духової, та хлопець не мав змоги поїхати з Дніпропетровська у столицю.
На щастя, завдяки генеральному партнеру фестивалю Premier Hotels and Resorts ми змогли знайти житло та харчування для Романа на період його перебування у Києві! Ми вдячні Альоні Тропко за роботу з талановитими дітьми, голові журі фестивалю “Назустріч Мрії” Андрісу Капіньш за небайдужість та нашим партнерам Premier Hotels and Resorts за чуйність! Тільки разом ми зможемо сприяти розвитку дитячих талантів!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)