ДІТИ КИЄВА – ДІТЯМ АРТЕМІВСЬКА ТА СВІТЛОДАРСЬКА!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/04/IMG_2660.jpg)
До волонтерського руху «Голос миру» приєдналися учні київської школи №250. Це школа з поглибленим вивченням математики. Там вчать дітей не тільки правильно і швидко рахувати, а й рахуватися з проблемами інших.
Тож ці київські учні самотужки зібрали допомогу своїм одноліткам з Артемівська та Світлодарська. Це солодощі, канцтовари, м’які іграшки та книжки.
Волонтери «Голосу миру» передали пакунки з допомогою дітям артемівської школи №11 та світлодарської школи №11. Діти у свою чергу щиро подякували за підтримку та небайдуже ставлення до їхніх проблем. Малеча справді була у захваті та не приховувала емоцій. Після місяців війни, сліз та горя на їхні обличчя знову повернулися усмішки та надія на мир і злагоду.
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)