![](https://child.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-13_17-52-48.jpg)
Після відступу російських військових весь світ був шокований кадрами із убитими мирними жителями на тлі руїн у Бучі та Гостомелі. Нині ці міста поступово повертаються до мирного життя, якщо це можливо так назвати …
За офіційними даними української влади на 6 квітня, у Бучі вбито 320 мирних жителів, у Гостомелі – 400 зникли безвісті.
Українські військові, поліція та волонтери розбирають завали, розмінують будинки та дороги, та прибирають із вулиць звільнених міст тіла загиблих.
Наша команда разом з Добровольчим формуванням, номер 29, територіальної громади міста Києва Спеціального призначення “ХОРТ” 128, окремої бригади територіальної оборони 112, м.Києва завдяки фінансовій підтримці @zagoriy відвезли продуктову гуманітарну допомогу та передали місцевим громадам міста Гостомель та с.Горенка, Київської обл.
Підтримуємо один одного! Все буде Україна 🇺🇦💛💙
Боже бережи Україну💛💙! Бережи кожного з нас! Збережи нашу людяність і гідність в нас… Дай нам не втрачати надію на Тебе, вчи нас довіряти Тобі, і дай нам сил🙏
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)