![](https://child.ua/wp-content/uploads/2015/12/IMG_6918.jpg)
1-го грудня, до Дня Інвалідів, було проведено соціально-благодійний захід для дітей з особливими потребами м.Києва “Світ один для всіх”.
“Світ один для всіх” – це благодійний показ мультфільму на великому екрані в кінотеатрі, розважальна програма з частуванням та подарунками для дітей.
Основна мета проведення даного заходу – це інклюзія дітей з обмеженими можливостями, соціальна адаптація та інтеграція їх у суспільне життя.
Концепція заходу – сприяти соціальної адаптації дітей із особливими потребами та подарувати дітям свято з масою позитивних емоцій та вражень. Всі діти на цій землі рівні і мають однакові потреби і однакові права. Саме до цього розуміння ми закликаємо суспільство.
Організатор: ГО «Співтовариство особливих сімей «Ми разом!»
Партнери: Асоціація МВГО «Соціальний захист», Cinema City, Volga Film, Європейська Школа Дизайну, Експериментаріум, Галіція Трейд, Видавництво Старого Лева, Майстерня карамелі.
Ми продовжує тісно співпрацювати з Спілкою особливих родин “Ми разом!” та підтримувати дітей з особливими потребами.
Велика шана всім партнерам, волонтерам, всім, хто подарував чудовий настрій та свято для дітей з особливими потребами Дякуємо: Морозиво «Рудь» – лідер в Україні за смачні частування, Музей Експериментаніум КИЇВ за дивовижне шоу, спасибі нашому неперевершеному Міму!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)