Назад
Асоціація “Соціальний захист” в Прилуцькій виховній колонії

В Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області 11 липня 2015 року відбувся XXIV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених – “Червона калина”.

Фестиваль проводиться щорічно, естафетою по всіх виховних колоніях України і передається працівниками колоній у вигляді атрибутів фестивалю – корогви, фотоальбому з виступами попередніх учасників та символом. Естафету фестивалю Прилуцькій виховній колонії передали представники Мелітопольської виховної колонії Запорізької області. На згадку про відвідування колонії гості посадили розлогий кущ калини.

Почесними гостями свята стали представник Апарату ДПтС України Максим Чуйко, заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Вячеслав Козка, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Олександр Гужва, Голова фонду волонтерів України Тимофій Нагорний, представники Асоціації громадських організацій “Соціальний захист”, представники Благодійного центру соціальної роботи “Світ без залежності” Дмитро Мазур та Володимир Гордєєв, координатор проектів Представництва міжнародної організації “Право на здоров′я” в Україні Олена Кулаковська, громадяни США – експерти університету “Браун” Емілі Даурія та Марія Бармара,  представники всіх 6 установ виконання покарань Чернігівщини, представники влади та громадськості, священнослужителі та українські артисти.

Гостинна Прилуччина вітала гостей святковим караваєм та живим виконанням гімну України. Та в ході урочистостей не забули про тих, хто віддав своє життя за волю України на її східних рубежах. Хвилиною мовчання вшанували їх пам′ять, а отець Григорій Грига окропив усіх присутніх святою водою.

Проходила концертна програма в актовій залі колонії. Засуджені юнаки прочитати безліч патріотичних віршів, сповнених любов’ю до України, заспівали ще більшу кількість абсолютно різних за жанром пісень. До виступів юних в’язнів приєднувалися й гості фестивалю: творчі колективи міста, українська співачка Романа Маклай.

Заключне слово мав заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Вячеслав Козка. Він подякував усім присутнім гостям за участь у фестивалі та зауважив свою впевненість у тому, що в цьому залі виступали майбутні відомі поети, письменники, художники, майстри декоративного мистецтва, музиканти. А пенітенціарії вірять у вихованців та бажають їм лише найкращого.

Як дарунок долі деяким вихованцям установи стало отримання документів про дострокове звільнення з рук начальника колонії Євгенія Квітницького.

На завершення свята вихованці колонії отримали подарунки від гостей та нагоду зустрітися та поспілкуватися зі своїми рідними та друзями. А творчий педагогічний колектив Прилуцької виховної колонії отримав почесні грамоти управління.

Далі естафету буде передано до Дубенської виховної колонії управління ДПтС України в Рівненській області.

Роль Асоціації “Соціальний захист” разом із благодійним центром соціальної роботи “Світ без залежності” – підтримати підлітків в їх прагненні почати нове життя. Також, в рамках заходу, був презентований спільний проект “Успішна молодь”, метою якого є донесення до підлітка необхідних практичних знань для успішного життя в соціумі.

Методика вирішення проблеми:

  • Формування у підлітків життєвих орієнтацій, індивідуальних захоплень.
  • Підвищення зацікавленості у навчанні та роботі.
  • Психологічна допомога щодо усунення поведінки, яка носить криміногенний характер.
  • Сприяння покращенню матеріальних і житлових умов та усунення негативного соціально-побутового клімату.
  • Налагодження родинних та соціальних зв’язків.

З виправної колонії молодики виходять з тавром колишнього злочинця. Проте ставити на їхньому житті хрест не потрібно. Після звільнення є можливість розпочати нове життя. І яким воно буде можна вибрати по той бік колючого дроту.

Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
Підтримати