Вітання з нагоди державного свята – Дня Незалежності України
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2016/08/nezalezhnist.jpg)
Від імені колективу Асоціації МВГО «Соціальний захист» та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Від усієї душі зичимо вам, вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях, заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!
Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.
Слава Україні! Героям слава!
З повагою,
президент Асоціації МВГО «Соціальний захист»
Євгенія Тимошенко
Разом ми змінюємо життя дітей на краще!
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Premier-Hotels-_-Resorts-15-anniversary-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/Socar_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2020/07/ORIFLAME_LOGO.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/live_design_logo-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/1280px-Coca-Cola_logo.svg_-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/UL_Logo_Vector_Gray-3.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2019/04/INTV10-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sloj-1-2.png)
![](https://child.ua/wp-content/uploads/2021/09/a-logo.png)